Contact

030 - 290 68 00
info@cedris.nl

Bureau

Het bureau van Cedris bestaat uit 14 medewerkers en een directeur. Onderstaand vindt u een overzicht van alle medewerkers en hun werkgebied.

Jan Jaap de Haan

Jan-Jaap de Haan
directeur
tel. 06 – 518 44 020
jjdehaan@cedris.nl
ma-di-wo-do

  • lobby
  • manager bureau
  • adviseur Cedris-bestuur
  • bestuurslid SBCM

Leendert Bos
senior beleidsadviseur
tel. 06 - 83 96 69 36
lbos@cedris.nl
ma-di-wo-do-vr

  • Publiek - private samenwerking
  • Sociaal ondernemen
  • Branche organisaties
  • MVO/ circulair
  • Regio's: Friesland, Groningen, Noord-Holland
Rianne van der Burgh

Rianne van der Burgh
secretaresse directeur en voorzitter
tel. 030 – 290 68 40
rvanderburgh@cedris.nl
ma-di-wo-do

Bert Doek
Strategisch adviseur PA/PR
tel. 06 - 202 95 369
bdoek@cedris.nl
ma-di-wo-do-vr

  • Strategie, lobby
  • Woordvoering
  • Persvoorlichting
  • Regio’s: Zuidholland, Zeeland
Joram de Does

Joram de Does
beleidsadviseur
tel. 06 – 104 84 834
jdedoes@cedris.nl

ma-di-wo-do-vr

  • Kwaliteitscode
  • Arbeidsomstandigheden
  • Klankbordgroepen P&O en Arbo
  • Kennisplatform opleidingsfunctionarissen
  • Ondersteuning arbeidszaken
  • Vraagbaak wet en regelgeving, cao-SW en arbeidsrecht

Remco Draaijer
Beleidsadviseur
Tel. 06 – 23 50 09 71
rdraaijer@cedris.nl

Monique van der Eijk

Monique van der Eijk
officemanager
tel. 030 – 290 68 02
mvandereijk@cedris.nl
ma-di-do-vr

  • Logistiek
  • Organiseren van bijeenkomsten
  • Beheer CRM
  • Beheer website, verzending  nieuwsbrieven
Heleen Heinsbroek

Heleen Heinsbroek
senior beleidsadviseur
tel. 06 – 534 24 591
hheinsbroek@cedris.nl

ma-di-do-vr

  • Wet- en regelgeving
  • Beantwoording uitvoeringsvragen
  • Cliënten/zorg organisaties
  • Monitor uitvoering P-wet

Waarnemend:

  • Benchmark
  • Verdeelmodel budgetten
  • Statistiek en verantwoording
Fred Hoogendoorn

Fred Hoogendoorn
hoofd financiën en beheer
tel. 030 – 290 68 07
fhoogendoorn@cedris.nl
ma-di-wo

Fieke Payens
Communicatieadviseur
tel. 06 - 104 54 881
fpayens@cedris.nl
ma-di-wo-do-vr

  • Interne en externe communicatie
  • Redactie en vormgeving
  • Organisatie bijeenkomsten
  • Creatieve sparringpartner
Rob Koorda

Rob Koorda
beleidsadviseur
tel. 06 – 534 25 323
rkoorda@cedris.nl
ma-di-wo-do-vr

  • benchmark
  • verdeelmodel budgetten
  • statistiek en verantwoording
Leo Leenders

Leo Leenders
medewerker financiële administratie
tel. 030 – 290 68 08
lleenders@cedris.nl
ma-di

Arend Pieterse

Arend Pieterse
senior beleidsadviseur
tel. 06 – 105 37 342
apieterse@cedris.nl

ma-di-wo-do-vr

  • Bestuursaangelegenheden
  • Arbeidszaken (waaronder cao / arbeidsvoorwaarden, pensioen)
  • Collectieve inkoop
  • Europa
  • Regio's: Utrecht, Noord-Brabant, Limburg
Gerard Ruis

Gerard Ruis
senior beleidsadviseur
tel. 06 – 202 63 273
gruis@cedris.nl

ma-di-wo-do-vr

  • Strategie & kennis
  • Publieke samenwerking
  • Beschut werk
  • Regio's: Overijssel, Flevoland, Gelderland

 

 

Daniëlle Slomp

Daniëlle Slomp
telefoniste
tel. 030 – 290 68 00
dslomp@cedris.nl
ma-di-wo-do-vr